چگونه یک دختر را جذب خود کنیم ؟ ریزترین نکاتی که دخترها می پسندند!

زمان مطالعه: 13 دقیقه
7 آوریل 2020
نویسنده : نسترن ملک پور
چگونه یک دختر را جذب خود کنیم

آیا تا به حال سوال ” چگونه یک دختر را جذب خود کنیم ؟ ” را از خود پرسیده اید؟ آیا به دنبال جذب دختر خاصی هستید و راهش را بلد نیستید؟ قبل از اینکه همه چیز را با رفتار ناشیانه خراب کنید، بهتر است این مقاله را تا آخر بخوانید.

اول از همه باید بدانید که اگر چه نمی توانید کنترلی بر روی احساسات دختر مورد علاقه تان داشته باشید، می توانید برای تحت تاثیر قرار دادن او از راه های مختلفی استفاده کنید. در این مقاله می خواهیم راه های تحت تاثیر قرار دادن دو نوع دختر را به شما بیاموزیم :

دختری که به خوبی نمی شناسید و دختری که از شما فقط یک دوستی ساده می خواهد؛ پس با دکتر چک همراه باشید…

1. تحت تأثیر قرار دادن دختری که به خوبی نمی شناسید

1. ظاهر مناسبی داشته باشید.

در ابتدای مقاله ” چگونه یک دختر را جذب خود کنیم ” باید بگوییم که پوشش و ظاهرخیلی خیلی اهمیت دارد. البته پوشیدن لباس مناسب و استفاده از یک عطر خوب، برای تحت تاثیر قرار دادن یک نفر در نگاه اول کافی نیست، بلکه نظافت شخصی و استفاده از سبک لباس معقولانه، به طرف مقابلتان نشان می دهد که شما فرد بالغی هستید و می توانید کارهای مهم روزانه تان را خودتان انجام دهید.

اگر می خواهید دختر مورد نظرتان را تحت تاثیر قرار دهید دقت کنید به چه سبکی لباس پوشیده است. می توانید کمی از جزئیات لباستان را متناسب با سبک لباس پوشیدن او در بیاورید. با این کار راحت تر می توانید با او ارتباط برقرار کنید و از دید او جذاب تر خواهید بود.

چگونه دختر را احساساتی کنیم؟
در ادامه نکات زیر را رعایت کنید:
 • حداقل یکبار بار در روز دوش بگیرید و موها و تمام بدنتان را با شامپو و صابون بشویید. بهتر است از مواد شوینده ای که بوی ملایمی دارند استفاده کنید. عطر مواد شوینده تان نه خیلی زنانه باشد و نه خیلی مردانه، مثلا: عطرهای نعناع یا لیمو هم ملایم و هم متعادل هستند.
 • دهانتان را تمیز و خوشبو نگه دارید. روزی دو بار مسواک بزنید و نخ دندان بکشید و از دهانشویه استفاده کنید. در وسط روز می توانید برای خوشبو کردن دهانتان، از آدامس نعنایی استفاده کنید.
 • موهای صورتتان را اصلاح و مرتب کنید. اگر می خواهید ریشتان را بلند نگه دارید، بهتر است همیشه آن را مرتب و صاف نگه دارید. یادتان نرود که موهای بینی تان را هم اصلاح کنید!
 • اگر زیاد عرق می کنید می توانید بعد از دوش گرفتن از دئودورانت ضد عرق با عطر ملایمی که برای پوست مضر نیست، استفاده کنید.
 • لباس تمیز بپوشید. اگر سرتان شلوغ است برنامه ای تنظیم کنید تا مثلا هر هفته لباس هایتان را بشویید و لکه های روی آن را پاک کنید.

نکته: برای خوشبو کردن فوری می توانید از ادکلن استفاده کنید؛ اما یادتان باشد که نباید زیاد اسپری کنید.

2. مودب باشید.

بعد از وضعیت ظاهری، نحوه رفتارتان است که شخصیتتان را نشان می دهد. خوش اخلاق بودن به معنای خسته کننده نبودن نیست؛ یعنی با دیگران با احترام رفتار کنید. بیشتر دختران، پسران خوش اخلاق و مودب را به پسران بد اخلاق ترجیح می دهند. به او نشان دهید که با همه خوش رفتار هستید و نه فقط برای او.

حتما بخوانید : رهایی از عشق یک طرفه ؛ چگونه جلوی احساسات خود را بگیریم؟

اگر فقط با او خوب باشید و با دیگران به تندی رفتار کنید بعد از مدتی توجه او را از دست خواهید داد. برای این کار می توانید:  

 • بیشتر از عبارات “لطفا”، “متشکرم”، “خوش آمدید”، “ممنون میشوم”، “خواهش می کنم” و … استفاده کنید.
 • اگر کسی پشت سر شما وارد مکانی می شود در را برای او باز نگه دارید.
 • از گفتن فحش و ناسزا در هر مکانی خودداری کنید! راحت بودن در میان دوستان و آشنایان خوب است؛ اما این به این معنی نیست که برای ایجاد صمیمیت از بدترین الفاظ استفاده کنید( در جمع افرادی که شناخت کمی از آن ها دارید).

3. قبل از صحبت کردن فکر کنید.

همه ما گاهی اوقات چیزهای احمقانه ای را به زبان می آوریم اما باید تلاش کنید که قبل از حرف زدن، کمی در مورد آن فکر کنید. اگر در کنار دختر مورد علاقه تان هستید تمام تلاشتان را بکنید که از گفتن چیز های احمقانه خودداری کنید!

کلماتی برای جذب دختر

حتی اگر فکر کردن به حرفی که می خواهید بزنید چند ثانیه طول بکشد. ارزش جلب نظر او را دارد.

 • زمانی که با او هستید با دختران دیگر صحبت نکنید. ممکن است فکر کنید که برانگیختن حسادت او راهکار خوبی است؛ اما کاملا در اشتباه هستید. نگاه کردن به دختران دیگر باعث می شود فکر کند شما فرد سطحی و ناخوشایندی هستید و رابطه با شما را به صلاح خودش نبیند. باید کاری کنید که نشان دهید او تنها دختری است که علاقه و توجه شما را جلب می کند.
 • از قلدری کردن برای دیگران خودداری کنید. توهین به دیگران و مسخره کردن آن ها در مقابل دختر مورد علاقه تان آخرین تیر خلاص برای شماست. شاید بخواهید با این کار حس شوخ طبعی و یا قدرتتان را نشان دهید؛ اما تنها چیزی که برداشت می کند خامی و نابالغ بودن شماست.
 • از شوخی های جنسی خودداری کنید. تنها در زمان و مکانی می توانید با شوخی های جنسی راحت باشید که در کنار دوستان پسرتان هستید. زمانی که در کنار دختر مورد علاقه تان هستید حتی فکر این شوخی ها را هم از سرتان بیرون کنید!

4. صمیمانه از او تعریف کنید.

زمانی که در کنار او هستید یک تعریف واقعی و صمیمانه ممکن است سخت به نظر برسد. برای این تعریف صمیمانه می توانید از طریق راه های زیر می توانید اقدام کنید:

 • به ویژگی های مثبت او فکر کنید. این ویژگی ها می توانند لبخند، خنده، هوش او و… باشند. هر چیزی که به نظرتان زیبا و جذاب است را بیان کنید؛ اما یادتان باشد نباید از ویژگی های جنسی او تعریف کنید! ممکن است زیبایی های ظاهری بیشتری داشته باشد اما زمان تعریف این ویژگی ها الان نیست.  
 • این کار را به صورت نیمه خصوصی انجام دهید. لازم نیست در تنهایی کامل یا در جمع دوستانتان از او تعریف کنید. می توانید در یک مکان عمومی زمانی که کسی به حرف های شما گوش نمی دهد از او تعریف کنید و یا آن کلمات را در یک پیام کوتاه بنویسید و برای او ارسال کنید.  
 • تعریفتان را کوتاه بیان کنید. لازم نیست گفتن آن مثل شعر عاشقانه سه یا چهار دقیقه طول بکشد. در یک خط هر چه می خواهید به او بگویید.
 • به نحوه بیان تعریف توجه کنید. به جای گفتن ” لباست زیباست” یا “من لباس شما را دوست دارم”، بگویید ” در این لباس خیلی عالی به نظر می رسید.” هدف شما تعریف از اوست، نه تعریف از لباسش!
 • زبان بدن را به درستی رعایت کنید. در هنگام صحبت کردن لبخند بزنید و تماس چشمی برقرار کنید.

5. کاری کنید احساس خاص بودن کند.

راه هایی را پیدا کنید تا به او نشان دهید که برای شما فرد خاصی است. نباید در این کار افراط کنید و حتما باید توجه داشته باشید که او متوجه این رفتار شما می شود و برداشت اشتباهی نخواهد داشت!

چگونه با یک دختر مغرور دوست شویم
 • برای بدست آوردن توجه او سعی در نادیده گرفتن یا بازی دادنش نکنید. اگر او برای شما متنی فرستاد به محض دیدن متن جواب بدهید. اگر خواست با شما صحبت کند، وقتتان را برای صحبت کردن با او تنظیم کنید.
حتما بخوانید : چگونه یک شخص را فراموش کنیم؟ راه هايی برای فراموش كردن يك رابطه
 • برای کمک کردن به او برنامه تان را عوض کنید. اگر احتیاج به کمک داشت می توانید به او کمک کنید. اگر نیاز به مشورت در وضعیت دشوار داشت با او صحبت کنید. همه این کار ها نشان می دهند که شما به او اهمیت می دهید و او فرد مهمی برای شماست.
 • اجازه صحبت کردن به او بدهید. اولین اشتباه در هنگام صحبت کردن با یک دختر این است که فقط به خودتان فکر کنید و درباره خودتان صحبت کنید. دختران در زمانی که در مورد علایق او سوال می پرسید، راحت تر صحبت می کنند. برای شروع می توانید در مورد سرگرمی ها، کتاب های مورد علاقه، موسیقی و … سوال بپرسید و اگر او از شما سوالی پرسید در چند جمله کوتاه به او پاسخ دهید و سپس سوال دیگری را از او بپرسید. با این کار او را درگیر مکالمه می کنید.
 • با یک شوخی خودمانی شروع کنید. اگر بینتان اتفاق جالب و بامزه ای رخ داده است می توانید با مطرح کردن آن به او نشان دهید که او را فراموش نکرده اید و احساس صمیمیت ایجاد کنید. اما یادتان باشد که با شوخی بیش از حدتان او را نرنجانید یا خسته کننده به نظر نیایید! فقط در بعضی مواقع از شوخی استفاده کنید و در ادامه از چیزهای دیگر صحبت کنید.

به خواندن ادامه مقاله ” چگونه یک دختر را جذب خود کنیم ” ادامه دهید.

2. تحت تأثیر قرار دادن دختری که فقط از شما یک دوستی ساده می خواهد.

1. برای افزایش اعتماد به نفستان وقت بگذارید.

در ادامه مقاله ” چگونه یک دختر را جذب خود کنیم ” باید بگوییم که روی اعتماد به نفس خود کار کنید. به جای اینکه با او وقت بگذرانید و یا به او فکر کنید، زمانی را به خودتان اختصاص دهید تا احساس بهتری نسبت به خودتان پیدا کنید. بعد از اینکه اعتماد به نفستان بیشتر شد، می توانید بهترین ویژگی های خودتان را نشان دهید. چه دختر مورد علاقه تان از شما خوشش بیاید و چه نیاید، داشتن اعتماد به نفس مهم است. برای افزایش اعتماد به نفستان می توانید راه های زیر را امتحان کنید:

 • کنترل زندگیتان را بدست بگیرید. اگر زندگیتان از کنترل خارج شده است ( در تحصیل، شغل و یا امور مالی به مشکل برخورده اید) زمان آن رسیده که این وضعیت را درست کنید. باید راه های کنترل و بهتر کردن شرایط را بدانید و به آن ها عمل کنید. زمان آن رسیده که استرستان را کنار بگذارید و مشکلاتتان را حل کنید. دختران جذب مردانی می شوند که می توانند کنترل زندگیشان را به دست بگیرند و برای بهتر کردن آن تلاش کنند. در پایان احساس اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت؛ چرا که از پس کار ها برآمده اید.  
 • به دنبال سرگرمی یا علاقه مندی جدید باشید. آیا همیشه به این فکر می کردید که در اوقات فراغتتان به دنبال فلان ورزش یا فلان کار می روید؟ حالا زمان انجام رسیده است! زمان فراغتتان را وقف کارهایی کنید که به آن علاقه دارید. دختران از مردانی خوششان می آید که به دنبال سرگرمی ها و فعالیت های مورد علاقه شان هستند.

نکته: سعی کنید کارهایتان را کمی دقیق تر انجام دهید. منظم بودن اعتماد به نفستان را بیشتر می کند. از پوست و مویتان مراقبت کنید. مرتب دوش بگیرید. ادکلن جدیدی امتحان کنید و… اهمیت دادن به خودتان را شروع کنید و نتیجه آن را ببینید!

2. کمی از او فاصله بگیرید.

زمانی که دیوانه دختری هستید این کار سخت ترین کار ممکن است. اما باید بدانید که این کار تنها راه مطمئن برای خارج شدن از محدوده دوستی و ایجاد روابط جدید است. اگر می خواهید او با دید دیگری به شما نگاه کند، باید مدت زمان زیادی را صرف شروع دوباره رابطه و شکل دادن به آن کنید.

چگونه با یک دختر فامیل دوست شویم
 • حداقل 3 یا 4 بار درهفته با او تماس کوتاه مدت داشته باشید. ممکن است این کار کمی سخت باشد؛ اما شما از پس آن بر می آیید! در هنگام ملاقات و تماس با او مودب باشید؛ اما نباید این تماس یا ملاقات طولانی شود. سعی کنید پاسخ هایتان کوتاه و کامل باشد.
 • اگر از شما پرسید که چرا فاصله می گیرید به او بگویید که نیاز دارید برای مدتی اولویت هایتان را تغییر دهید. به او بگویید که این مسئله ربطی به او ندارد و شما فقط می خواهید به دنبال تلاش برای داشتن زندگی بهتر باشید.
 • داشتن انگیزه و حس جاه طلبی چیزی است که برای بیشتر دختران، دوست داشتنی است. حتی اگر او از این فاصله ناراحت است به او نشان دهید که شما نیاز به صرف وقت بر روی کار و زندگی تان دارید.

3. بعد از فاصله گرفتن، قدم اول را بردارید.

بعد از مدتی دور شدن این شانس را پیدا خواهید کرد که روابطتان را دوباره از سر بگیرید؛ اما با شکلی جدید و متفاوت از گذشته. او شما را با دید جدیدی خواهد دید و حالا نوبت شماست که قدم اول را بردارید.

حتما بخوانید: چطور به آرامش فکری و درونی برسیم ؟ 40 روش موثر در 5 دقیقه
 • بهترین ویژگی های خودتان را نشان دهید. زمانی که می دانید می خواهید او را ملاقات کنید خودتان را از نظر ظاهری و روانی آماده کنید. با این کار روابطتان را اصلاح می کنید و به او می فهمانید که شکل دوستی تان با چیزی که در گذشته بوده است، متفاوت خواهد بود.
 • اهدافتان را مشخص کنید. اگر می خواهید او شما را به عنوان دوست پسر خودش ببیند باید مانند یک دوست پسر رفتار کنید! در هنگام صحبت کردن با او به چشمانش نگاه کنید و لبخند بزنید. از او تعریف های دلپذیر کنید. کاری کنید احساس خاص بودن کند؛ اما این کار را به قیمت پایین آوردن شأن خودتان انجام ندهید. توجه به او نباید طوری باشد که از خودتان غافل شوید.

خیلی نشان ندهید که وقتتان آزاد است.

به جای اینکه دائماً در دسترس او قرار بگیرید، کاری کنید برای جلب توجه شما کاری انجام دهد؛ به عنوان مثال: اگر قرار است با شما به دیدن فیلم عاشقانه برود و از عشق قبلی اش صحبت کند، نشان دهید به این کار علاقه ای ندارید. در عوض اگر مایل بود آخر هفته با شما برای خوردن شام بیرون برود، نشان دهید در آن زمان وقت آزاد دارید.

نکته: بین کارهایی که قبلاً برای او به عنوان یک دوست ساده یا همکار، انجام داده اید و کارهایی که می خواهید برای او به عنوان یک دوست پسر بالقوه انجام دهید، تفاوت قائل شوید. بعضی از کارها را می توان به عنوان یک دوست معمولی انجام داد؛ اما نمی توان این کارها را به عنوان دوست پسر انجام داد؛ به عنوان مثال: پرسیدن سوال و دردودل کردن در مورد روابط گذشته اش، کاری نیست که باید به عنوان دوست پسر انجام دهید!

5. وقتتان را تلف نکنید.

پس از تماس مجدد نباید برای ابراز علاقه و شنیدن پاسخ او چند ماه صبر کنید. این کار را ظرف مدت یک هفته انجام دهید و از او پاسخ مشخصی بخواهید.

چگونه با دختر حرف بزنیم
 • می توانید به طور غیر مستقیم از او بخواهید با شما به یک قرار دو نفره مانند شام بیاید. در این صورت او متوجه می شود که قصد شما از این قرار چیست.
 • احساساتتان را به صورت واضح و با اطمینان بیان کنید. به او بگویید که دوستش دارید و می خواهید بیشتر از یک دوست با هم باشید. به او بگویید اگر او علاقه ای به شما ندارد نمی توانید مانند گذشته مثل دوستان نزدیک در کنار هم باشید و مجبور هستید فاصله تان را بیشتر کنید.  
 • دستش را بگیرید. اگر گرفتن دست او این پیام را به او می دهد که شما به او علاقه دارید، می توانید از این روش برای بیان بهتر احساساتتان استفاده کنید.  
 • به یاد نقل قول از فیلم قدیمی شان کانری( بازیگر جیمز باند ) بیفتید که می گوید: «کلید قلب زن هدیه ای غیر منتظره در زمان غیرمنتظره است.» لازم نیست هدیه ای که می دهید عجیب یا گران قیمت باشد؛ دادن گل مورد علاقه یا پختن غذای محبوبش با لبخند، می تواند بهترین هدیه ای باشد که نشان دهنده توجه و احترام شماست.

6. به تصمیم او احترام بگذارید.

اگر همه چیز را برای تحت تاثیر قرار دادن او امتحان کرده اید و او باز هم علاقه ای به با شما بودن ندارد، با حفظ احترام خودتان را کنار بکشید.

گاهی اوقات نمی توان احساسات دیگران را به سمت احساسات خودمان بکشانیم و این موضوعی نیست که نتوان آن را تحمل کرد. شما تلاشتان را کرده اید. باید بدانید که در مسیر زندگیتان، دختران زیادی را ملاقات خواهید کرد که مطابق با معیار ها و سلیقه شما هستند. با اعتماد به نفس به زندگی تان ادامه دهید و منتظر اتفاقات و آدم های جدید در زندگیتان باشید.

امیدواریم که در مقاله ” چگونه یک دختر را جذب خود کنیم ” توانسته باشیم شما را خوب راهنمایی کرده و بانی یک امر خیر باشیم :دی

موفق باشید.

منبع: wikihow

نسترن ملک پور

نسترن ملک پور هستم، مترجم زبان انگلیسی در دکترچک. علاقه بسیاری به ترجمه مقالات پزشکی دارم و انجام اینکار برای شما کاربران عزیز خیلی لذت بخش و افتخار آمیزه . این مقالات جنبه ی اطلاع رسانی دارند و جایگزین ویزیت حضوری نستند. اگر سوالات پزشکی داشتید حتما در قسمت نظرات بیان کنید. پزشک سایت پاسخگوی شما خواهد بود.

نظرات کاربران 137 دیدگاه

 • حسین

  سه‌شنبه 2 مارس 2021

  سلام ببخشید من ۱۷ سالمه و خیلی عاشق خواهر دوستم صمیمیم شدم که ۳سال از من کوچیکتر و اونا هم خیلی حجاب و احکام اسلامی رو رعایت میکن اونو۵ساله که میشناسمش و میترسم از ترس اینکه دوستیم با داشش بهم بخوره تزدیکش بشم چکار کنم اونم مخفیانه عاشقم شه و دوستم هم ناراحت نشه ممنون ازتون

 • سعید

  پنج‌شنبه 25 فوریه 2021

  سلام
  بنده ۳۰ سالمه و حدود یک ماهی است با یه دختری آشنا شدم اونم فقط تو هفته دو بار می بینمش اونم چون دارم بهش کار یاد می دم خلاصه تو دیدار سوم عاشقش شدم تا الانم در مورد خیلی چیزا باهاش حرف زدم و سعی کردم کمی علاقمو بهش نشون بدم ولی بسیار مرموز و غیر قابل پیش بینیه. تا حالا هم دو بار بهش پیشنهاد شام دادم ولی قبول نکرده نمی دونم بهم علاقه داره یا نه؟ من کلا تو زندگیم یه بار عاشق شده بودم اونم تو سن هجده سالگی بود ولی اون بیشتر خامی بود تا عشق ، از اون زمان تا حالا با دخترای زیادی برخورد داشتم ولی هیچ کدوم رو نتونستم به عنوان شریک زندگی قبول داشته باشم و هیچ حسی به هیچ کدوم نداشتم تا به الان که با این خانم آشنا شدم اصلا خواب و خوراک ما بهم ریخته . اصلا هم باهاش در تماس و پیامک و چت نیستم چون در شان خودم نمی دونم فقط موقع کار حضوری می بینمش. نیاز به مشاوره دارم راهنمایی گرم شما رو پذیرام.

  • امیر

   شنبه 27 فوریه 2021

   سلام خوب هستید لطفا خواب خوراک خود را بهم نزنید اینجور به خودتان آسیب میزنید
   میتوانید ازش درخواست کنید اگر قبول نکرد دلیلشو بپرسید

  • امیر

   شنبه 27 فوریه 2021

   شاید یک شریک زندگی داره
   یا شاید عاشق یکی دیگه است

   • سعید

    سه‌شنبه 2 مارس 2021

    آره عاشق یکی دیگس بنده خدا منم تا فهمیدم سعی کردم این عشق رو پاکش کنم الانم حالم بهتره مرسی از شما

 • S

  شنبه 20 فوریه 2021

  واییی فکر نمی کردم که پسر ها اینقدر اعتماد به نفرشون پایین باشه خودتون رو جمع و جور کنین و به هیچ عنوان یک دفعه از اون درخواست دوستی نکنین سعی کنین وقتی که داره حرص شما رو در میاره ( که من عاشق این هستم که حرص پسرها رو در بیارم) که در مورد دوست پسرهاش حرف میزنه از اون بپرسین که من هم جزو اون ها هستم این شکلی تحت تاثیر قرار می‌گیره نه اینکه بهش بگین آیا با من دوست میشی یا نه درکتون می کنم که چقدر خجالت زده میشین ولی خوب اگر عاشق یه دختر هستین باید تمام این راه ها رو برین اگر که از قبل در خواست دوستی کردین و الان رابطتون توسط دختر به هم خورده نگران نباشید قابل توجه آقایانی که میگن اون منو دوست نداره خیلی هم اشتباه می کنید اون خیلی هم دوستتون داره فقط منتظر این هستش که شما پا پیش بزارین اگر در جمعی هستین که نمی توانید باهاش صحبت کنید اون رو با اشاره ی سر بکشونین تویذاتاق و بعد از اون معذرت خواهی کنید اگر قبول نکرد اون رو ببوسید( از لب نههههه) این شکلی می توهین دوباره رابطتون رو دوباره بسازید خود من هم چند ماه هستش که منتظر همچین لحظه ای هستم اما اون هم من رو دوست داره چون یکسره به من خیره میشه اما متاسفانه از ترس پدر و مادرمان نمی تونیم جایی بریم که با هم صحبت کنیم
  پسرهااااااا اگه این کار رو نکنید دختر از دستتون میپره هااااا خود من هم اینقدر منتظر نشستم که دیگه الان بین دورهای موندم که کدومشون رو انتخاب کنم

 • کیان کریمی

  یکشنبه 14 فوریه 2021

  سلام
  من 14ساله هستم و شش سال است که از یک دختر خوشم میاد و به او پیشنهاد دادم او پیشنهادم را قبول کرد و ما چند سال با هم دوست بودیم و کلی خاطرات با هم داشتیم ولی یهو یک پسر به او پیشنهاد داد و او پیشنهادش را قبول کرد و بعد از مدتی آن پسر را هم ترک کرد.ولی احساس می کنم هنوز او هم مرا دوست دارد وبعضی وقت ها هم به‌هم میرسیم نگاهم میکند ولی دو بار بهش پیشنهاد دادم قبول نکرد و هر چی به خاطراتمان فکر می کنم دارم میمیرم. لطفا راهنمایی کنید.

  • امیر

   چهارشنبه 17 فوریه 2021

   سلام نکات بالا را انجام بدید و از آن دلیل بخواهید اگر گفت فعلا نمیتونم
   بهش صبر بدید
   تا فکر کنه
   اگر با شما بوده و رفت با یکی دیگه بدونید ممکنه با یکی دیگه بره
   حواستون باشه

  • امیر

   چهارشنبه 17 فوریه 2021

   من پیشنهاد میکنم
   که از فکرتان خارج کنید
   وقتی دلش به یکی دیگه رفته نمیتونه بیاد سمت شما

  • امیر

   چهارشنبه 17 فوریه 2021

   اگر واقعا نمیتونید ولش کنید بهش فرصت بدید تا فکر های خودشو بکنه تنها باشه بعد ازش درخواست کنید
   اگر گفت نه
   دلیل ازش بخواهید

  • Mha

   چهارشنبه 17 فوریه 2021

   ببین دختر های نو جوان همینن فقط می خواهند ما پسرا رو تست کنن تا میزان جذابیشونو بفهمن و اعتماد به نفس بگیرند پس ولش کن هر جوری که شده اون دیگه دوستت نداره فقط داره میزان جذابیشو تست میکنه پس خودتو اینقدر کوچیک نکن

   • امیر

    جمعه 19 فوریه 2021

    سلام حق با شماست منم به این دوست عزیز گفتم وقتی با یکی رفته شک نکنید با یکی دیگه میره

  • امین

   جمعه 26 فوریه 2021

   وارد شدن به یه رابطه شکست خورده.مثل این که بعد حموم لباس کثیفارو بپوشید
   همونقدر کثیف
   همون قدر چندش
   خلاص

  • یه زخم خورده

   شنبه 27 فوریه 2021

   سلام برادر گرامی طبق گفته هاتون که بنده خوندم سن شما خیلی پایینه اصلا اسم این را نمیشه عشق گذاشت مطمعن باشید که اخر عاقبت این جور عشق ها به جاهای خوبی نخواهد رسید ولی برادر این خانم بدرد زندگی نمیکنه کلا خیانت میکنه ویروزی میزاره میره پس برادرم خودتو به عذاب ننداز فراموشش کن بازم تصمیم باخودته موفق و پیروز باشی و امیدوارم که وقتی به عشقت رسیدی همیشه ستون عشقتون پایدار و قوی باشه باتشکر🌹🌹🙏🏻🙏🏻

 • sharyar

  یکشنبه 14 فوریه 2021

  سلام من یه رل دارم
  منتها بلد نیستم بهش خوب رفتار کنم
  از هم دور هستیم
  اون توی یه شهره من توی یه شهره دیگه
  ولی نمیدونم چجوری باهاش خوب رفتار کنم

  • امیر

   چهارشنبه 17 فوریه 2021

   سلام آقا شهریار اگر شماره ازش دارید هنگام تماس گرفتن ملایم و قشنگ صحبت کنید
   و حرف های عاشقانه بزنید
   هر کمکی است من درخدمتم

   • مانی

    یکشنبه 21 فوریه 2021

    من ۱۵ سالمه ، هر هفته آموزشگاه نقاشی میرم ، هفته ای سه بار میرم ولی پنجشنبه ها دختر مورد علاقم هم میاد هنوز هیچ شناختی ازش ندارم ، تازه صندلی هامون هم بیشتر پیش هم میفته ، اون بهم هیچ عکس العملی نشون نداد ، و حتی یه کلمه حرف هم بهم نزد ، من باید چیکار کنم ، خودم دوست دارم وقتی طرحش رو میکشه ، بهش بگم ، خیلی خوب کشیدی ولی روم. نمیشه ، چیکار کنم باید

    • امیر

     پنج‌شنبه 25 فوریه 2021

     سلام اگر روتون نمیشه کامل فراموشش کنید
     دخترا از پسر هایی که خجالتی هستن خوششون نمیاد
     شما باید نکات زیر را رعایت کنید
     1-خجالتی نباشید
     2-با آن مهربان حرف بزنید محترمانه
     3-شخصیت مهمه
     4-و در آخر تیپ
     گزینه سوم و چهارم همه استفاده کنن

  • امیر

   چهارشنبه 17 فوریه 2021

   مجازی؟؟؟
   اگر واقعیت باشه همدیگر رو می بینید
   نکات زیر را رعایت کنید
   1-شخصیت
   2-با ادب باشه
   2-تیپ

 • مهدی

  پنج‌شنبه 11 فوریه 2021

  سلام من ۱۹ سالمه ۳ ساله از یه دختر خوشم میاد باهم بیرون هم رفتیم براش کلی خرج کردم ولی نمیدونم چیکار کنم که عاشقم باشه😔😪

 • امیر

  یکشنبه 7 فوریه 2021

  سلام من یک ساله یه دختری رو می خوام
  دختره هم سنه خودمه ولی از پسرا بدش میاد
  نمی دونم چیکار کنم که تو دلش بشینم

  • امیر

   سه‌شنبه 9 فوریه 2021

   سلام باهاش مهربون رفتار کنید
   کار نکنید که بین تون دعوا بشه
   وقتی یه کاری ازت میخواد به درستی انجام بدید
   و لطفا مقاله بالا رو مطالعه کنید
   شما میتوایند
   با لباس ست یا جین نه تنگ و نه گشاد
   مو
   دور سفید
   و تناسب اندام
   از او درخواست کنید

   • So

    جمعه 12 فوریه 2021

    مگه همه چی به لباسه و قیافست جناب ؟؟؟؟
    شخصیت و وجود یک فرد که بهش معنا میده و اونو جذاب میکنه حالا ظاهر و قیافه در اولویت های بعدی هستند …
    شرایط هرکس با توجه به موقعیت و سن و خانوادش متفاوته بعد برا همشون همین یه نسخه رو می پیچین ؟؟؟

    • امیر

     چهارشنبه 17 فوریه 2021

     سلام شما هم درست میگید
     شخصیت مهم است
     من اینو به همه میگم
     شاید ظاهر آدم فرد مقابل رو گول بزنه
     اما درون مهمه
     شاید یک نفر زیبا باشه
     اما درونش خوب نیست
     بی تربیت باشه
     —————-
     اول بدونید درونش چطوریه
     ادب داره
     بی تربیت نیست
     بعد سمت ظاهر بروید
     شخصیت خیلی به آدم کمک میکنه
     یه چیز خیلی مهم
     شما نمیتونید یک نفر رو مجبور کنید که با شما دوست بشه
     پس اینو درنظر داشته باشید
     که اول سمت درون آدم بروید
     بعد ظاهر آدم
     ممنونم از SO که یک چیز خیلی مهم رو بیان کرد

 • دیار کریمی

  جمعه 5 فوریه 2021

  سلام من یک پسر ۱۴ سالم و پدرم بخاطر ویروس کرونا منو در کلاس علوم ثبت نام کرد اما بعد از ۲ یا ۳ جلسه یک دختر به جمع ما اضافه شد…
  الان هر روز و هر شب به او فکر می کنم یعنی تمام وقتمو به فکر کردن او می گذره، الان واقعا احساس می کنم که عاشقش شدم…
  به نظر شما بهش بگم یا نه؟؟؟

  • امیر

   شنبه 6 فوریه 2021

   سلام ببخشید دیر جواب میدم من یه کاربر هستم و وقتی که مینویسم باید مدیر سایت بررسی کنه بعد تایید کنه
   شما شرایط خوبی دارید
   اول از همه باید نکات پایین را انجام بدید
   1-لباس ست بخرید
   2-موهاتون رو دور سفید بزنید
   3-کفش سیاه بپوشید
   بعد بهش بگید.
   هرچی گفت رو میتوانید اینجا بنویسید تا بیشتر کمکت کنم

   • امیر

    شنبه 6 فوریه 2021

    نکته
    ۴-تناسب اندام خوب باشه
    اما تا نکته سه عالیه
    اگر گفت من من علاقه ای به شما ندارم
    بدونید یا واقعا علاقه ندارد
    یا عاشق یکی دیگه شده
    راستی داخل کلاس علوم هرچی معلمتون سوال جواب بده تا ازت خوشش بیاد
    و مودب باشید
    همین کار هارا انجام بدید
    امیدوارم قبول کنه
    هیچ وقت امید خود را از دست ندهید

 • A

  پنج‌شنبه 4 فوریه 2021

  من عاشق دختر عموم شدم من با دختر عموم ۴ سال فرق دارم احساس میکنم اصلا دوستم نداره

  • امیر

   جمعه 5 فوریه 2021

   سلام منظور از ۴ سال فرق چیه؟
   شما میتوانید با انجام دادن کار های بالا اون را جذب کنید
   بعد از این کارا
   اگر بهتون زیاد نگاه میکنه
   یا زیاد میاد سمتتون یعنی عاشقتون شده. اما اگر دیدید سخته زیاد نمیاد سمتتون
   یعنی عاشق یکی دیگه شده
   حالا تلاش خودتون رو انجام بدید ببینید چی میشه فقط زیاد برو جلوش که زیاد ببینت
   شما اگر چاق هستید ورزش کنید تناسب اندام داشته باشید
   همیشه کفش های خوشگل بخرید
   بیشتر جاها با کفش بروید
   میتوانید موهاتون رو دور سفید کنید
   لباس ست بپوشید
   حالا هر سوالی دارید درخدمتم

  • امیر

   جمعه 5 فوریه 2021

   دوستان عزیز لطفا شخصیت داشته باشید
   اگر شخصیت داشته باشید دختر بهتر میاد سمتتون
   شخصیت در اولویت
   بعد کار های بالا

 • iliya

  شنبه 23 ژانویه 2021

  سلام من یه پسر ۱۴ساله هستم تو کل زدگیم فقط ۲بار عاشق شدم درباره عشق اولم به پدر مادرم گفتم پدر مشکلی نداشت ولی مادرم گفت که اون دختر بی تربیتی به درت نمی خوره درباره عشق دوم جز فامیل دور حساب میشه خیلی همو نمیبینیم ولی تو همان چند دفعه از خوشم امود ولی جرت گفتن بهش رو ندارم خجالت میکشم هم سنمه چیکار کنم

  • امیر

   دوشنبه 25 ژانویه 2021

   سلام خسته نباشید شما شرایط خوب است
   لطفا به این نکته توجه کنید.
   دختر ها از پسر های خجالتی خوششون نمیاد
   شما کار های بالا رو انجام بدید اگر ازتون خوشش اومد بهتون خیلی نگاه میکنه یا زیاد باهاتون حرف میزنه یا وقتی حرف میزنه مثل قبل نیست بهتر قشنگ تر
   فقط از خجالت آب نشی😂 جهت خنده
   آیا پدر و مادرت راضی هستند؟
   اول باید پدر و مادر راضی باشند اگر راضی نباشند باید خودتان کاری کنید تا راضی بشه کار های بالا رو انجام بدید ببینید چی میشه
   هر سوالی دارید درخدمتم

 • محمدرضا

  چهارشنبه 20 ژانویه 2021

  سلام من محمدرضام ۱۷ سالمه.ده سال پیش با ی دختری آشنا شدم ک باباش با بابام دوسته.من خییییلی خیلی خیلی اونو دوست دارم و هیچکسو هم بغیر از اون نمیخام. من میخام سال دیگه برم سربازی.به بابام اصرار میکنم ک اجازه بده باهاش وارد رابطه بشم و بهش بگم ک دوستش دارم ولی بابام مخالفت میکنه.
  میترسم وقتی از سربازی برگردم ازدواج کرده باشه.تورو قرآن کمکم کنید ک چجوری میتونم بابامو راضی کنم؟🙏🙏🙏🙏🙏

  • امیر

   دوشنبه 25 ژانویه 2021

   سلام ببینید شنا الان در شرایط سخت هستید اما لطفا کار های بالا رو انجام بدهید اگر دیدید زیاد سمتتون میاد یا زیاد حرف میزنه یا زیاد نگاه میکنه
   یعنی عاشقتون شده
   اول دلیلش رو از پدر گرامی بپرسید
   بعد حلش کنید
   تا پدرتون راضی بشه
   لطفا اگر پدرتون دلیل رو گفت میتوانید بنویسید تا من جواب بدم

 • Ilya

  دوشنبه 18 ژانویه 2021

  من یک پسر 13 ساله ام من عاشق یک دختر همسن خودم شدم من نمیدونم اون منو دوس داره یا نه
  من چطوری بفهمم که اون منو دوست داره یا نه

  • امیر

   دوشنبه 25 ژانویه 2021

   سلام خسته نباشید میتوانید با انجام داد کارهای بالا جذبش کنید وقتی کار های بالا رو انجام دادید ببینید که بهتون زیاد نگاه میکنه اگر دیدید زیاد نگاه میکنه یعنی عاشقتون شده
   اگر سوالی هست درخدمتم

  • محمد امیر.فکر کنم هم کلاسیتم

   سه‌شنبه 2 مارس 2021

   ایلیا تویی.من روشنم.اگه تویی تو واتساپ بهم پیام بده.جدی عاشق شدی😆اگه هم ایلیا من نیستی ولش.منم ۱۳ سالمه و عاشق نشدم.یعنی با دختری نبودم.ولی میدونم باید چجوری دلشو بدست آورد.اول از همه با از همه نظر مرتب و تمیز باشی.باید خودت باشی.باهاش وارد رابطه نشو.منظورم اینه که اول باید باهم خیلی صمیمی بشین.من تا حالا عاشق نشدم ولی عشق رو دوست دارم.همیشه باید با همه ارطبات بر قرار کن یا به عبارتی خاکی باش.اوایل باهاش مثل دوست رفتار کن.باهاش مهربون باش و وارد مساعل عاطفی نشو،نَ با حرف زدن و نه با عمل کردن.بیشتر حضوری باهاش ارتباط بر قرار کن،نَ مجازی.وقتی بعد از مدتی ازش مطمعن شدی به خانوادت اطلاع بده.چیز زیادی ازشون مخفی نکن.منم همسن تو هم ولی واقعا معنی عشقو میفهمم.سعی کن تا ۱۵ سالگی باهاش وارد رابطه نشی.حتما داری به حرفام میخندی ولی خوشحالم که بهت کمک کردم.موفق باشی.

 • علیسا

  پنج‌شنبه 7 ژانویه 2021

  عالی ولی زیاد ازش تعریف نکنید

 • So

  دوشنبه 4 ژانویه 2021

  خوب در ادامه استیتمنتم به عنوان دختر یه همچین چیزایی برام جذابه
  از نظر ظاهر که خوب قد و هیکل معقولانه ای داشته باشه نه زیاد لاغر نه زیاد هیکلی پس باشگاه یلدتون نره
  اینکه چهره اش یه چیز تمیز و مطبوعی باشه بشه مردونگی رو سر دراورد چهره منحصر به فرد خودشو داشته باشه
  خوش لباس باشه و به نظافت شخصیش اهمیت بده
  عطر منحصر به فرد که یک فاکتور اصلی محسوب میشه
  حالا از ظاهر که بگذریم میرسیم به شخصیت و رفتار که تو مقاله خوب بهش اشاره شده
  پسری برام جذاب که قدرت درک بالایی داره و بینش ومتفاوت و جذابی راجب موضوعات داره
  مرموز باشه چون دخترا یا حد اقل خود من از کشف کردن اینطور پسرا خوشمون میاد
  کتابخون باشه
  با همه کاملا خوش بر خورد باشه و به قشر زن به طور عمومی احترام بزاره
  در عین حال که محترمانه رفتار میکنه شوخی های خاص و البته محترمانه خودشو داشته باشه
  از تقلید کردن یک حرکات یا گفتار به شدت حس بدی رو حد اقل به من منتقل میکنه که هیچ اعتمادی به خودش نداره
  خوش رو باشه ولی نره به سمت قاه قاه های خیلی بد و چندش
  منفی باف نباشه
  حامی باشه فاکتور مهمیه برا دخترا
  سوسول هم نباشه یعنی همش تو فاز عشق و عاشقی نباشه بلکه پروژه عشق و عاشقی رو استپ بای استپ پیش ببره
  بیکار الدوله نباشه دخترا از پسرای بابرنامه و باهوش خوششون میاد
  یک کلام یک پسر کاملا به خودش و اطرافیانش احترام بزاره خیلی محبوبه
  خوب همینا به ذهنم میرسید… خوب میبینید که اخلاق و رفتار و شخصیت گزینه های مهمیه پس بدویید برید رو خودسازی و جنتلمن شدن تون کار کنید… اقا پسرا عاشق کردن یه دختر مسولیت و حق و حقوقی میاره که این گزینه های بالا مهم ترین چیز هایی هستن که به چشم میاد …

  • ناشناس

   چهارشنبه 6 ژانویه 2021

   خوب شد تو سوپرمن رو نخواستی فاکتور دیگه هم داری بگو مینویسیم

   • mida

    چهارشنبه 6 ژانویه 2021

    جرررر عالی بود پسر😂

  • پشیمون

   چهارشنبه 6 ژانویه 2021

   سلام،من وقتی که خیلی بچه بودم خر شدم و خیلی شدید به دختر عمه م ابراز علاقه کردم به طور مستقیم،اونم از من خوشش میومد وحالا هم فک کنم همینطچر باشه،به خاطر همین هر وقت می بینمش یاد اون اتفاق میفتم و اعصابم میریزه بهم،ازش خیلی خجالت میکشم،لطفا کمک کنید😓

   • ....

    شنبه 6 فوریه 2021

    به نظرم اگه الان هم دوسش داری و بعضی از حرکات اونم اگه یجورایی نشون میده که دوستون داره و کلا اگه به هم هنوز علاقه دارید نباید خجالت بکشی.ببین تو فرصت خیلی فوق العاده ای نصیبت شده که نصیب هر کسی نمیشه چون حالا دقیق نمیدونم چند سالته ولی فکر کنم تو سنی هستی که دیگه فکرت رشد کرده که احساس خجالت میکنی.پس توی همچین سنی و موقعیتی که هستی خب ابراز علاقه خیلی سخت تره باید خوش حال باشی که تو اینو قبلا بهش گفتی.از فرصت استفاده کن بهش بگو هنوزم به حرف های اون موقت باور داری و درستن.مطمئن باش اون خوش حال میشه چون من خودم به عنوان یه دختر از پسرای با دل و جرعت خوشم میاد.کلا اگه پسری واقعا عاشق دختریه یا اصلا اگه دختری واقعا عاشق پسریه دیگه نباید خجالت بکشه از این که بهش بگه دوسش داره.درسته کار سختیه ولی شاید یکی از دلیل هایی که خجال میکشی این باشه که هنوز کامل مطمئن نیستی که اونم واقعا هنوز عاشقته یا نه.با توجه به نکاتی که در بالا خوندیم قدم به قدم برو جلو حتما خودت به موقعش میفهمی دوست داره یا نه بعدش میتونی بهش بگی که حرفای اون موقعت درست بوده و هنوز بهشون پایبندی خوشحال باش که همچین موقعیتی نصیبت شده.

  • آرمان

   یکشنبه 17 ژانویه 2021

   در انبار موجود نیست

 • So

  دوشنبه 4 ژانویه 2021

  خدایااا😂😂😂😂 جدی میگین ؟؟؟ شما میانگین سنی اکثرتون پونزده شونزده که …. یعنی میخوندم میخندیدم…. جالبه برام اینکه چی باعث میشه که در سن کم فرد به سمت عشق و علاقه کشیده میشه… وااای من الان هفده سالمه و حس میکنم تا زیر بیست سالگی حق ندارم عاشق بشم چون هنوز خودم رو باید نمیشناسم… یهو دیدی هم خودمو بدبخت کردم هم یکی دیگه رو بعد چطوری که اون موقع شما ماهیچه های مغزتون هم شکل نگرفته رفتید عشق و عاشقی؟؟؟
  من به عنوان دختر اصلا برام جذاب نیست که یک پسر زیر ۲۵ ساله ابراز علاقه کنه چون رفتار های ناشیانه و خام بودن طرف بیشتر به چشم میاد.
  خدا همه مارا هدایت کند … موفق باشید دوستان و اینکه رو املاتون کار کنید چون اولین چیزی که به ذهن ادم میرسه اینه که یه عده بچه درس نخون بیکار از سر بیکاری افتادن دنبال عشق و عاشقی…که امید وارم اینطور نباشه عاشقا

  • So

   دوشنبه 4 ژانویه 2021

   خوب در ادامه استیتمنتم به عنوان دختر یه همچین چیزایی برام جذابه
   از نظر ظاهر که خوب قد و هیکل معقولانه ای داشته باشه نه زیاد لاغر نه زیاد هیکلی پس باشگاه یلدتون نره
   اینکه چهره اش یه چیز تمیز و مطبوعی باشه بشه مردونگی رو سر دراورد چهره منحصر به فرد خودشو داشته باشه
   خوش لباس باشه و به نظافت شخصیش اهمیت بده
   عطر منحصر به فرد که یک فاکتور اصلی محسوب میشه
   حالا از ظاهر که بگذریم میرسیم به شخصیت و رفتار که تو مقاله خوب بهش اشاره شده
   پسری برام جذاب که قدرت درک بالایی داره و بینش ومتفاوت و جذابی راجب موضوعات داره
   مرموز باشه چون دخترا یا حد اقل خود من از کشف کردن اینطور پسرا خوشمون میاد
   کتابخون باشه
   با همه کاملا خوش بر خورد باشه و به قشر زن به طور عمومی احترام بزاره
   در عین حال که محترمانه رفتار میکنه شوخی های خاص و البته محترمانه خودشو داشته باشه
   از تقلید کردن یک حرکات یا گفتار به شدت حس بدی رو حد اقل به من منتقل میکنه که هیچ اعتمادی به خودش نداره
   خوش رو باشه ولی نره به سمت قاه قاه های خیلی بد و چندش
   منفی باف نباشه
   حامی باشه فاکتور مهمیه برا دخترا
   سوسول هم نباشه یعنی همش تو فاز عشق و عاشقی نباشه بلکه پروژه عشق و عاشقی رو استپ بای استپ پیش ببره
   بیکار الدوله نباشه دخترا از پسرای بابرنامه و باهوش خوششون میاد
   یک کلام یک پسر کاملا به خودش و اطرافیانش احترام بزاره خیلی محبوبه
   خوب همینا به ذهنم میرسید… خوب میبینید که اخلاق و رفتار و شخصیت گزینه های مهمیه پس بدویید برید رو خودسازی و جنتلمن شدن تون کار کنید… اقا پسرا عاشق کردن یه دختر مسولیت و حق و حقوقی میاره که این گزینه های بالا مهم ترین چیز هایی هستن که به چشم میاد …

 • محمد یوسف

  یکشنبه 3 ژانویه 2021

  من می خواستم از دختر ها بپرسم چه طوری میتونی دلتون رو به دست بیاری من 13 سالم وقتی 9 سالم بود عاشق یه دختر شدم فهمیدم عاشق من شده ازش پرسیدم که عاشق من هستی به من گفت آره عاشقتم من با اون کلمه او عاشقش او شدم منم به او گفتم عاشقشم او خیلی خوشحال شد بعد دو سال دیدمش با من بد رفتاری میکرد با اخلاقش بدش ازش متنفر شدم حالا توری شدم که نیم قلبم خالیه دلم میخواد عاشق بشم 🥺🥺 ولی هیچ کس عاشق من نشده اگر سوال من رو جواب بدهید متشکر میشوم 🙏🙏

  • ل

   شنبه 23 ژانویه 2021

   اخه دختر ۹ساله هیچ می دونه عشق یعنی چی من که ۱۷سالمه نمی دونم اون چطور می دونه😂

  • ....

   شنبه 6 فوریه 2021

   ببین ازش متنفر نشو یه روز برو بشین پیشش و باهاش صادق و جدی باش خب به هر حال همچین موقعیت هایی هم تو زندگی لازمه.ازش خیلی جدی البته نه عصبی جوری که احساس بدی بهش دست بده ازش بپرس که اون موقع رو یادشه و چرا بعد از اون جوابی که بهت داده این مدت رفتارش بد بوده.حتما یه دلیلی داره الکی که نمیشه.شاید یه رفتاری از خودت که خودت خبر نداری باعثش شده.

 • محمد یوسف

  یکشنبه 3 ژانویه 2021

  رستوران دعوتش کن غذای کلاسیک سفارش بده باهاش راهت باش هر جوکی چیزی میگه بخند بعدش با یه حلقه آزی نامزد کن

 • محمد یوسف غمشادزهی

  یکشنبه 3 ژانویه 2021

  رستوران دعوتش کن و ازش نامزدی کن

 • محمد

  شنبه 2 ژانویه 2021

  نظرات رو خواندم و فهمیدم که عشق در ۹تا ۱۸سالگی سراغ ما میاد و بعد می میره

 • عشق یه طرفه

  جمعه 1 ژانویه 2021

  سلام ببخشید من عاشق دختر عمو هستم اولین بار یکی از دوستانش بهش گفته بود منا با یه پسر منفی آشنا کن درواقع من منفی زیاد نیستم و سن من و دختر عمم 13 ساله من عاشق دختر عمم بودم و اون گفتم اون گفت یه کار بکن تا عشقت بشم عکس از ….. بفرست و من از این کار ها متنفرم فرستادم و اون و من عشق هم شدیم ولی عکس و فیلم میخواست و من مات کردم بعد چند وقت فهمیدم که چه کار بدی کردم رفتم و بهش درخواست دوستی دادم و باز دوست دختر دوست پسر ساده بودیم ولی باز عکس خواست و کات کردم ولی یه فرست دیگه خواستم بهش بدم و دیگه قبول نکرد فهمیدم که از اول عاشقم نبوده و هرچی بهش میگم عاشقم دیگه طرف من نمیاد ترخدا شما که میخونید و میدونی چیکار کنم دوست دختر من بشه بگید من چیکار کنم عاشقشم چیکار کنم عاشقم بشه 😭😭😭خیلی تنهایی کشیدم

 • بنیامین

  جمعه 1 ژانویه 2021

  دیکته و جمله بندی های همتون انقد داغونه آدم حس میکنه فارسی بلد نیستین که اینجوری نوشتین. حرف زدنتونم همین مدلی باشه مطمئن باشید هیچ دختری دست رد به سینتون نمیزنه.😂

 • طاها

  جمعه 25 دسامبر 2020

  سلام من طاها هستم.
  من عاشق یک دختر شدم که پدر و مادرم نمی گذارم من بروم بیرون سر قرار با او،اوآرام آرام از من دارد دور میشود.لطفا یک راه حل به من دهید ممنون میشوم

 • sd.a

  دوشنبه 21 دسامبر 2020

  سلام من عاشق یه دختری شدم که با یه پسر دیگس چجوری اونو جذب خودم کنم

 • علی

  جمعه 18 دسامبر 2020

  سلام استاد خسته نباشید البته عذر خواهی میکنم مزاحمتون شدم
  من ۱۷ سالمه و خوشم از یه دختر اومده تو کوچه خودمون زندگی میکنه من خیلی میرم بیرون که ببینم و تو صورتش نگاه کنم اون هم میاد بیرون نمیدونم چطور خودم خود شیفتش کنم اون هم ۱۵ سالشه ولی خیلی خدارو شکر بالغه خوایتم بگم چطور میتونم از همون تو کوچمون با حرکاتم جذب خودم بشع یعنی خنوز چیز خاصی رد بدل نشده فقط در حد دوس داشتن.
  اگه امکان داره بفرمایید چیکار کنم تشکر خانوم ممنون منتطر جوابتونم 🙏🌺

 • ناشناس

  پنج‌شنبه 17 دسامبر 2020

  سلام.
  من ۱۳ سالمه و عاشق دختر عمم شدم.
  یک روز خانوادگی رفته بودیم بیرون دختر عمم زیر چشمی منو نگاه میکرد.
  بعضی وقت ها ما با هم تماس چشمی برقرار میکردیم.
  من می‌دونم که اون هم منو دوست داره.
  من دیره که ندیدمش ولی قراره بزودی هم دیگه رو ببینیم من باید چیکار کنم؟!
  لطفاً به کم سنی ام توجه نکنید.👏

 • امیر رضا

  دوشنبه 14 دسامبر 2020

  سلام من ۱۴ سالمه عاشق دختر خالم شدم اون زیاد فارسی بلد نیست چون تو خارج زندگی می کنه و من هم مثل اون انگلیسی صحبت می کنم اون ۱۲ سالشه چطوری ازش دخواست کنم من نمی تونم چشم تو چشم نگاهش کنم چیکار کنم ؟

 • بهنیا باتمانی

  یکشنبه 13 دسامبر 2020

  توی کاغذ بنویس که دوستش داری و بزار یک جایی که فقط خودش ببینه

 • سینا

  چهارشنبه 9 دسامبر 2020

  سلام
  من ۱۶ سالمه و دختر داییم که یه سال از من کوچیکه رو خیلی دوست دارم .پارسال بهش گفتم دوست دارم گفت من فکر میکنم خیلی بچه هستم . ولی بعدش هر چی پیام دادم گفت دیگه پیام نده . و حتی دختر خالم بهش گفته بود هی پیام میده بلاکش کن ولی اون بلاک نکرد . اون منو هیچ محل نمیزاره ولی دختر خالم میگفت قبل از اینکه بگی دوسش داری هی درباره تو حرف میزد ولی وقتی گفتی بهش دیگه چیزی نمیگه .
  چند وقت پیش خونه شون بودم خواستم محل نزارم تا شاید اون توجه کنه ، حدود ۴۰ دقیقه تو گوشی بودم حتی ی لحظه هم نگاهش نکردم . رفت گوشی شو آورد و یکی دو نتر من نشست و هی داشت پیام میداد و صدای تایپش رو هم زده بود آخر من احساس میکنم میخواست منو حرص بده . ولی بعدش نشستیم اسم فامیل بازی کردیم روبروم نشسته بود و هر از گاهی نگاه میکرد . البته بعضی وقتا یجوری توجه میکنه مثلا یا میاد رو به روم میشینه ، یا کنارم میشنیه و حتی یبار من پیش جمع نبودم هی ب بهانه های مختلف میومد میرفت . الان من واقعا موندم که اون دوسم داره یا ن ؟
  اگه میشه منو راهنمایی کنید که من چیکار کنم
  خیلی ممنون

  • امیرحسین

   پنج‌شنبه 10 دسامبر 2020

   باسلام
   من16سالمه از دختر دختر عموی مامانم خوشم اومده که14سالشه
   هروقت میرم خونه همدیگه
   من باهاش تنهاییی صحبت میکنم شوخی میکنم میخنده هر حرفی میزنم گوش میکنه
   اخرین بار 4ماه دیدمش دیوونش شدم
   3سال پیش گوشی بازی میکردیم میومد پیشم مینشست
   1ماه پیش تو روبیکا بهش یه نقطه پیام بهش دادم. اون گفت دیگه پیام نده . من ناراحت شدم . من فکر میکنم سنش کوچیکه برا این چیزا
   از دخترا و با تجربه های عزیز میخوام بپرسم که اون منو دوست داره
   خواهشا نظر بدید❤

  • اکام

   سه‌شنبه 15 دسامبر 2020

   من میخوام بگم که پیروزه شما تا اخر عمر با هم میشید او شما را دوست داره برادرم، منم وقتی به یه دختر گفتم اون میخوندید و از من جدا نمیشد و …😁

  • حسین

   یکشنبه 3 ژانویه 2021

   سلام من از کلاس دوم تا الان که ۱۶ سالمه عاشق دختر عمم بودم تا اینکه فراموشش کردم و بعدشم با خودم قول دادم که با کسی ازدواج نکنم ولی نمیدونم چجوری شد که چند ماه بعدش یکی از دخترای فامیل رو دیدم یک دفعه دلم رفت اصلا یجوری شدم از اون روز تا حالا خیلی دلم پره اون دختره هم سنش ۱۴ سالشه ولی ماشاالله بالغه خیلی بالغه ، اونم منو زیر چشمی نگا میکنه مثلا توی مراسما وقتی توی شلوغی هستیم همش دنبال من که بیاد نگام کنه وقتی حواسم نیست همش منو نگا میکنه وقتی من نگاش میکنم یک دفعه روشو میکنه اونور از ترس ، نمیدونم چیکار کنم برم بش بگم دوست دارم یا نه؟ تورو خدا کمکم کنین؟

 • محمود

  چهارشنبه 25 نوامبر 2020

  خب باهاش اذدواج کن

 • Kiki.gili

  دوشنبه 16 نوامبر 2020

  سلام ، من عاشق یه دختری شدم تو هیئت 😂
  من میخوام با اون دوست بشم و وقتی که اون رو میبینم استرس میگیرم که با اون صحبت کنم . اگه میشه بهم بگید که چجوری من خودم رو کنترل کنم . ممنون میشم🌹

 • امیر‌حسین

  شنبه 14 نوامبر 2020

  من‌عاشق‌دختر‌داییم‌هستم‌اون‌‌
  دوسال‌از‌من‌بزرگ‌تره‌۱۶سالشه‌من‌۱۴
  هرچی‌میگم‌میگه‌بچه‌بازیه
  ‌چطوری یکنوع اشنویه😥😥😥

  • مهدی

   یکشنبه 6 دسامبر 2020

   سلام امیر حسین جان
   تو چون ک تو سنت پایین هست و میخای با دختر بالاتر از خودت حرف بزنی سعی کن خودت باشی
   یک چیزی از من بشنو هیچ وقت فک نکن چون ک سنت کمه دختر بزرگ تر از خودت بهت پا نمیده
   سعی کن ازش تعریف کنی مثلا بهش بگو وای چه امشب خوشگل شدی اونم با لبخند بگو و تو چشای نگاه کن مطمعننن باش اگر او نگات نکرد هر چی خاستی بهم بگو
   یکی دیگه هم استرس نداشته باش اگر استرس داشتی بدون ک میرینی
   وقتی ک باهش میخای حرف بزنی با لبخند برو باهاش حرف بزن و لاکچری باهاش حرف بزن ک وقتی صدای تورو میشنوه اینقدر قشنگ صحبت کردی ک اونم باهات حرف میزن
   من خودمو میگم شماره ی ی دختر داشنجو رو گرفتم دختر خالم هست اینقدررر باهام خوبیم ک نگو رفتم تو چت بهش گفتم
   گفتم اگر اومدم پیشت بریم باهام ی دوری بزنیم
   اونم گفت اگر درس نداشتم حتما میام
   دیدی وقتی ک ترس نداشته باشی بدون ک جواب میده

   برو ببینم چیکار میکنی

   • آزاد مهر

    سه‌شنبه 22 دسامبر 2020

    دستتون درد نکنه بابت مشاوره ای که به من دادین چون منم همین طور ام

 • محمد

  سه‌شنبه 10 نوامبر 2020

  سلام من عاشق دختره دختر عموی پدرم شدم که 18سالشه هم سن هستیم براش میمیرم حاضرم جونم رو براش بدم موقعی که خانوادگی جمع میشیم گه گاهی زیر چشمی نگام میکنه بعد یه مدت شنیدم که نامزد کرده و من خیلی داغون شدم تا الان دوسش دارم لطفا کمک کنید

 • Mohammad

  یکشنبه 8 نوامبر 2020

  سلام من از یه دختره که 16سالشه خوشم اومده ولی یه بار درخواست دادام رد کرده چی کار کنم؟

  • مهدی

   یکشنبه 6 دسامبر 2020

   محمد جان
   بدون ک اگر همینجوری رفتی ب ی دختری گفتی بیا باهام دوست بشیم

   تا اخر عمرت هیچ کی باهات دوست نمیشه

   اگر میخای کسی باهات دوست باش باید بری حضوری باهاش حرف بزنی و باهاش سلام و احوال پرسی کنی

   دیدی ک دخترای ایرانی باید بلد باشی چجوری حرف بزنی تا بهت پا بدن

   سلام باهاشون میکنی جوری سلات میدن ک رو خودت میرینی

   پس باید بلد باشی سعی کن کسشر زیاد بگی مثلا جملات مخ زنی حفظ کن یا برو تو یوتیوب فن یاد بگیر

   چون راحت میتونی مخشونو بزنی

   موفق باشی عزیزم

 • ایلیا

  شنبه 7 نوامبر 2020

  اره منم تورو خدا اگه فهمیدی به منم بگو

 • Sobhan

  شنبه 7 نوامبر 2020

  من از یک دختر ی خوشش اومده ولی نمی تونم باهاش راحت حرفم رو بگم ولی بعضی وقت ها زیر چشی منو نگاه میکنع ولی نمی دونم چرا وقتی باهاش حرف میزنم نگاه نمی کنع لطف کمکم کنید

 • محمد مهدی احمدی

  چهارشنبه 4 نوامبر 2020

  واقا واقعیی البته اگه بفهمی چی میگه چون من قبلش تجربه داشتم واقا راست میگه

 • حسین

  جمعه 30 اکتبر 2020

  من متاهلم وعاشق ‌شاگردم شدم اونم منو درحد مرگ دوست داره منم خیلی دوسش دارم بنظرتون چکارکنیم؟؟؟؟

  • Amir

   یکشنبه 24 ژانویه 2021

   به زندگیت گند نزن با عقلت تصمیم بگیر

  • فردین

   جمعه 5 فوریه 2021

   زندگیتو داغون نکن و شاگردتو یجوری فراموش کن اگه فک میکنی نمیتونی به خدا توکل کن و به همسرت عشق ب ورز و بهش محبت کن
   اینو بدون هیچ گناهی از خیانت کردن بالاتر نیس چه رفیق باشه چه همسر اگر به خدا توکل کنی موفق میشی

 • a

  جمعه 23 اکتبر 2020

  من یه ۱۵ ساله هستم و یه دختر ۱۴ ساله رو میخوام فهمیدم یه یکی دوست شده بعد فهمیدم زیاد دوستش نداره حالا این مقاله میتونه به من کمک کنه ؟؟
  و آیا دخترا از رنگ چه لباسی خوششون نیاد آبی کم رنگ چطوره ؟

 • یحیی

  پنج‌شنبه 22 اکتبر 2020

  😁مهارت خاصی میخواد که من ذاتن دارم و تو خودم پیداش کردم وحتی میتونم یه نفرو به راحتی حتی اگه تجربه داشته باشه رو بکشونم سمت خودم 👍🏻☹️ولی باورت میشه یا نه من در حال حاضر 16 سالمه😐

 • مهدی

  چهارشنبه 21 اکتبر 2020

  سلام من از دختر خالم خوشم اومده میخوام اونو به خودم جذبش کنم ولی هرکاری ک میکنم میگه داری بچه بازی میکنی و اینا لطفا کمکم کنید.

  • محمد مهدی

   جمعه 23 اکتبر 2020

   منم از دختر خالم خوشم اومده بود بعد من بعد چند وقت فهمیدم که اون رو باید توی اتاق تنهایی گیرش اورد و باید با میل اون پیش بری نباید بهش بگی دوستش داری باید بهش نشون بدی که دوستش داری چون اگه بهش بگی اون شوکه میشه و ممکنه قیدت رو بزنه نباید در حضور جمع باش حرف بزنی باید یه جایی قرار بزارین که کسی نباشه و سوال هایی نپرسی که ممکنه اون خجالت بکشه یا به هر دلیلی اون رو ناراحت کنی

  • علیرضا

   چهارشنبه 28 اکتبر 2020

   خب اینکه دخترخالته
   غریبه که نیست
   برو بهش بگو دوستت دارم
   ولش نکن
   مثلا میخواد چکار کنه

  • علی

   شنبه 26 دسامبر 2020

   داداش فامیل اخر سر گندش در میاد ول کن این ی حوس زود گذر برو دنبال غریبه ولی دنبال فامیل نرو دیرو زود داره ولی سوخت سوز نداره

 • حسین مالکی

  دوشنبه 19 اکتبر 2020

  سلام من دقیق یادم نیست عاشق یه دختری شدم دقیقا ۸ یا ۹ سالم بود من و اون تو این مدت خیلی به هم نزدیک نیستیم چون من با دختر داییم مثل یک جاس فرند هستیم دوست معمولی ولی با ایشون راحت نیستم یا بعضی وقت ها من اونو زیر چشمی نگاه میکنم اونم منو بعضی وقتها نگاه میکنه ولی نمیدونم عشقمان یه طرفه است یا خیر؟ نمیخوام نظرم و بگم من ۱ ماه بزرگترم
  خانم ها چکار کنم؟ راه حل بگید

  • Hanye

   شنبه 24 اکتبر 2020

   ببین برادر محترم وقتی زیر چشمی نگات می‌کنه اونم از تو خوشش میاد ، وقتی نگات نکنه و مهلت نذاره تو رو نخود هم حساب نمیکنه

 • ali

  دوشنبه 19 اکتبر 2020

  سلام من 19سالمه و تا حالا عاشق نشده بودم تابستون بود و مادرم گفت برای این که بیکاری برو سر کار منم رفتم توی بستنی فروشی مشغول کار.
  روز ها میگذشت ومن یک روز یک دختری اومد مغازه که تا حالا هیچ جایی مثلش رو ندیده بودم میخاستم بش بگم اما روم نميشد یه روز قضیه رو به صاحب کارم گفتم اونم گفت هرچند ساعت روز اونو دیدی مغازرو ول کن.برو دنبالش.
  یه شب دیدم بامادرش آروم.آروم دارن میرن منم اونارو تعقیب کردم و خونشونو یاد گرفتم الان یک سالونیمه که من.از زندگیم زدم.از درسم زدم میرم
  جلو درشون دوبار دیدنش که از مدرسه میاد میره خونه اون موقع ها روم نميشد بش بگم ولی الان دیگه نديدمش دارم ديوونه میشم احساس ناامیدی میکنم کمکم کنید

  • ارمیا

   دوشنبه 7 دسامبر 2020

   من با یک دختری که خیلی دوسش دارم اشنا شدخ ولی راه ما یکم دوره وقتی نمیتونیم همدیگرو ببینیم چی کار کنیم لطفا کمک کنین؟؟

  • Amir

   یکشنبه 24 ژانویه 2021

   داداش برو بهش محترمانه بگو تا تکلیفت با خودت روشن بشه اگه هم طولش بدی امکان داره یه پسر دیگه پیش قدم بشه

 • Land rover

  دوشنبه 19 اکتبر 2020

  سلام من از یه دختر خوشم میاد یک بار درخواست دوستی دادم رد کرده و میگه از داشتن دوست پسر و این مسخره بازیا بدم میاد چیکارش کنم که بتونم باهاش دوست شم

  • علی

   جمعه 1 ژانویه 2021

   من ۱۳سالمه عاشق یه دختر۱۳ساله شدم من به اوعلاقه مندشدم امانمیدونم چتور بهش بگم دوستت دارم

  • Amir

   یکشنبه 24 ژانویه 2021

   نباید هون اول کاری درخواست دوستی بدی که عزیزم باید یه مدت باهاش حرف بزنی ، صحبتای کوتاه داشته باشین و… یه مدت باید به اصطلاح رو مخش کار کنی بعد خودش باهات دوست میشه

 • AMIR

  شنبه 17 اکتبر 2020

  ای بابا گور بابا ی زمان مناسب ادم باید حرف دلشو تاوقت هست بگه

 • Amir

  پنج‌شنبه 15 اکتبر 2020

  با سلام من عاشق دختر داییم بودم و هستم
  ی سال پیش بود ک مچشو گرفتمو فعمیدم
  با چن نفر دوست است البته مجازی
  و این کار منو ازش دل زده کرد
  اما بعد از چن ماهی باز دوباره گرفتارش شدم
  باز ازش حقیقتو خاستم
  اومد
  گف من خاستم لجتو درارم و از این کار هم خیلی خوشحالم تو نمیتونی واسم تعین تکلیف کنیو از این حرفا
  تا اینکه
  چن وق پیش چن تارو فرستاد پی وی منو بستن ب فحشو بلاک،ولی همین شخص هر هفته از طریق فامیلامون پیگیر منه
  حالا من چیکار کنم؟؟؟

  • Amir

   یکشنبه 24 ژانویه 2021

   بنظرم دختر مناسبی نیست و اگه رابطتون به ازدواج بکشه حسابی پشیمون میشی

 • ۰۰۰

  سه‌شنبه 13 اکتبر 2020

  سلام من دخترم
  و یه سوال از پسرا داشتم
  یه دختر چجوری باید باشه که یه پسری ازش خوشش بیاد ؟

  • ابوالفضل قادری

   جمعه 16 اکتبر 2020

   ببین اولا خوش پوش باش دوما خوش اخلاق و رفتار باش و کمتر باهاش قهر کن سوما خودتو لوس کن براش ولی شورشو در نیار چهارما بیشتر وقت بزار براش پنجما به جز اون با پسر دیگه‌ای حرف نزن ونگا نکن من تا اینجا میتونم کمک کنم

  • مهدی

   پنج‌شنبه 31 دسامبر 2020

   از نظر ی پسر خوب
   با ادب و ظاهر خوب

  • امین

   جمعه 26 فوریه 2021

   باید مثل کیمیا من باشه
   خوش استایل
   خنده هاش خاص
   بدون آرایش فرشته
   پرررو😑
   کیمیا دیگه کیمیا
   پیجشو کاستی بگو برا بفرستم
   میفهمی چی میگم

 • طاها

  دوشنبه 12 اکتبر 2020

  سلام کتایون جان من پسرم من قبل از این که این مقاله رو بخونم با معشوق هم دانشگاهیم رفتاری داشتم که هی میخواستم رابطمون رو خیلی صمیمی کنم و همیشه سعی میکردم تو یه مکان شخصی داستان رو براش تعریف کنم ولی هر دفعه مشکلی پیش میومد ولی آره من برای جلب توجه بیشتر دوستم بهش می گفتم من عاشق یکی شدم و ازش مشاوره میگرفتم فکر میکردم که براش مهمه یا نه ولی انگار با حالت تعجب و ناراحتی و استرس میگفت
  جدی میگی
  الان هم که تو چت یه موقع با هم حرف میزنیم خیلی باهام صمیمی شده
  منم دیوونشم
  بعد کرونا میخوام باهاش نامزد کنم:)

 • امیر

  پنج‌شنبه 8 اکتبر 2020

  سلام. من 24سالمه از یه دختر خوشم میومد و بعد یه مدت که همو شناختیم من پا پیش گذاشتم و یه رو مستقیم حرف دلمو زدم و جواب رد شنیدم چون یه سال بزرگتر از منه ولی رابطه دوستانمون رو حفظ کردم و ازش دور نشدم همونطور که قبلا بود. همیشه با احترام بودم باهاش ولی بعد از گذشت هفت هشت ماه رفتارش با من کمی خودمونی تر شد و منو دعوت کرد و با هم یه شب بیرون رفتیم و اخرش هم رسیدیم خونه و از اونجایی که راهیی نبود جز این که پیشش بمونم شبو کنار اون خوابیدم و حتی خودش منو بغل کرد و کنارم خوابید. به نظرتون اونم الان از من خوشش میاد؟ خودم اینطور فکر میکنم ولی از اونجایی که بهم اول نه گفت دو دلم دوباره پیشنهاد بدم یا بزارم بگذره یه مدت؟ مرسی

  • Amir

   یکشنبه 24 ژانویه 2021

   موقع خواب بغلت کرده دیگه از این واضح تر، مگه اینکه هوس بازی چیزی باشه دختره

 • علی

  دوشنبه 5 اکتبر 2020

  حاجی دسخوش

  • Eli..

   شنبه 12 دسامبر 2020

   سلام من دخترم عاشق یه پسر ۱۵ ساله شدم بهش گفتم اونم گفت دوسم داره اما همیشه من ناز شو می خرم اونم یه بار به خاطر من با دوستش دعوا کرد حتی زخمی شد ولی همیشه من قدم اول برداشتم که بهش بگم دوسش دارم اون اصلا سعی نکرد بگه دوسم داره تا وقتی که من گفتم
   ایا این عادیه

   • Amir

    یکشنبه 24 ژانویه 2021

    بعضی پسرا خجالتین ، اگه تو رابطتون عشق هست دیگه نمیخواد نگران چیزی باشی

 • نامی

  سه‌شنبه 29 سپتامبر 2020

  از 8 سالگی عاشق یه دختر شدم تا الان که 19 سالمه. 14 سالم بود بهش گفتم. ولی هنوز نظرش رو من منفیه 🙂

 • محمد رضا اکرمی

  یکشنبه 27 سپتامبر 2020

  نه به شدت بدشون میاد

 • Mani

  یکشنبه 13 سپتامبر 2020

  سلام ایا دختر ها از مو های بلند و بسته شده خوششون میاد. من موی بلند دارم میخوام بدونم خوشش میاد یا نه.

  • Mona

   سه‌شنبه 13 اکتبر 2020

   اصلا مطمئن باش هیچ دختری موی بلند رو دوست نداره

   • سامان

    سه‌شنبه 23 فوریه 2021

    تو زندگیم هیچ وقت عاشق نشدم
    الان که 32 سالمه حالم از خودم بهم میخوره اصلا اعتماد به نفس ندارم.
    مثلا وقتی از یه کوچه ای رد میشم حس میکنم اونایی که تو کوچه هستن دارن منو مسخره میکنن کلا دیدگاهم نثبت به جامعه بده
    یا وقتی دختری رو میبینم حس میکنم اون دختر داره با دوستاش منو مسخره میکنه
    واقعا از این زندگی بیزار شدم
    گاهی وقتا فکر خودکشی به سرم میزنه تورو خدا کمکم کنید

 • amirhosen

  چهارشنبه 19 آگوست 2020

  ببخشید چشم زدنم خوبه یا نه😉😉

  • بهنیا باتمانی

   یکشنبه 13 دسامبر 2020

   خوبه عالیییی فقط به شرطی که دختر مورد نظر لوس نباشه وبره به مادرش بگه

 • سجاد زرگرقوچانی

  شنبه 1 آگوست 2020

  با سلام ببخشید یک سوال داشتم اگه میشه جواب بدین ، یک سری اتفاقاتی افتاده بینمون باعث شده اعتمادمون کم بشه بینمون ولی از این مطمئنیم که همدیگرو دوست داریم ، راه حل پیشنهادی واسه اینکه بخوام اعتمادشو بدست بیارم چکار کنم ؟ و اینکه بتونه منو محرم اسرارش قرار بده چکار کنم بنطرتون ؟

 • نیما

  جمعه 31 جولای 2020

  سلام
  خدایی اصلا فکرشو نمیکردم واقعا یه دختری رو از روی علاقه دوستش داشته باشم ولی این اتفاق1ساله افتاده
  ولی خجالت میکشم برم رو راست به خودش بگم😢
  چیکار کنم؟؟؟؟؟😥😕😕

  • پگاه

   شنبه 15 آگوست 2020

   دخترا از پسرایی که شهامت ابراز علاقه ندارند خوششون نمیاد.حداقل غیر مستقیم و بعد مستقیم اینو بهش بگید

  • Sajjad

   دوشنبه 17 آگوست 2020

   سلام
   درک میکنم 😕😔من نزدیک دوساله البته نه اینکه بترسم بهش بگم نه احساس میکنم سنم کمه

  • کتایون

   یکشنبه 4 اکتبر 2020

   سلام من یک دخترم و میدونم مهم ترین چیز توی دنیا نه فقط بری دخترا بلکه برای همه راست گویی مهمه برو بگو

   • 11228

    پنج‌شنبه 4 مارس 2021

    😂😂😂سلام یه بنده خدایی هستم که پسرم و بیست سالمه
    من تا الان خیلی دوست دختر داشتم ولی متاسفانه عاشق هیچکدومشون نشدم
    سعی میکنم بشم ولی نمیشه😂
    اگه میشه داخل سایتتون برای دخترا بزارین که چجوری پسرارو جذب خودشون کنن چون کسی نتونست منو جذب خودش کنه. لطفا بزارین تا یکی پیدا شه منو عاشق خودش کنه.خیلی ممنون😂

افزودن نظر