فراگیر شدن تکنولوژی و دسترسی آسان به اینترنت نحوه‌ی تعامل ما با جهان را تا حد زیادی تغییر داده است.

دکترچک یک سایت جامع برای ارائه جدیدترین اطلاعات پزشکی و مطالب روانشناسی،موفقیت و سبک زندگی است. ما معتقد هستیم که اطلاعات پزشکی و سلامتی باید به صورت رایگان در اختیار همه مردم دنیا قرار گیرند. از آنجایی که سلامتی موضوع خیلی حساسی است متخصصین و مترجمین ما در دکتر چک تمام تلاش خود را می کنند تا بهترین و بروز ترین مقالات را از معتبر ترین و مورد اعتماد ترین سایت های خارجی انتخاب و ترجمه کرده و در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهند.

از شما کاربران عزیز خواهش میکنیم اگر موردی مشاهده کردید که به صورت اشتباه در مقالات ذکر شده حتما برای ما اطلاع دهید. البته که مقالات منتشر شده چندین بار توسط پزشک و تیم تحریریه مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته و در مرحله آخر در دکترچک منتشر می شود. برای این منظور مقالات پس از ترجمه، توسط همکار عزیز ما و پزشک سایت دکترچک جناب آقای دکتر یعقوب خوش سیرت از لحاظ کیفی و درستی مطالب ذکر شده مورد بررسی و مطالعه قرار میگیرد. اگر مقاله ایرادی داشته باشد یا راهکار غلط برای درمان و سلامتی ارائه کرده باشد، برای تحقیق بیشتر به نویسنده بازگردانده می شود و پس از اصلاح موارد اشتباه در سایت منتشر می شود.

 

اگر در مقالات منتشر شده ایراد یا اشتباهی مشاهده کردید حتما برای ما گزارش کنید. تیم ما گزارش شمارو به صورت کامل بررسی کرده و اشتباهات احتمالی را در کمترین زمان ممکن مرتفع خواهد کرد.

ما در دکترچک به سلامتی هم وطنان عزیزمان می اندیشیم.

موفق و سلامت باشید.

 

کمیل مقدسی مدیر سایت
یعقوب خوش سیرت پزشک سایت
آرش توکلی مدیر دیجیتال مارکتینگ
سمیه تاجیک مدیر محتوا ، ویراستار
یاسمن تقی پور مترجم و نویسنده
نسترن ملک پور مترجم و نویسنده
مهسا فرمانی مترجم و نویسنده
حانیه موسوی مترجم و نویسنده
آریا بوستان پور مترجم و نویسنده
نوشین رضایی مترجم و نویسنده
الناز آبش لو مترجم و نویسنده
یگانه عرب مترجم و نویسنده
سیمین اسفندیار لو مترجم و نویسنده
افسانه فرید مترجم ونویسنده